polski english
*

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne programów SCOPE i SCORE! Marzysz o praktykach wakacyjnych za granicą? A może wolałbyś wziąć udział w projekcie badawczym?  Podczas spotkania przedstawimy zasady kwalifikacji na wyjazd. Wyjaśnimy jakie dokumenty trzeba złożyć, jakie wymagania spełnić oraz zaprezentujemy listę krajów do których można aplikować. Jeżeli jeszcze ..

5 kwietnia Szpital Pluszowego Misia- oddział Szczecin odwiedził Przedszkole Niepubliczne Strefa Malucha przy ulicy Niemierzyńskiej 17a. Dzieci wykazywały niezwykłe zainteresowanie i z wielką chęcią przeprowadzały wszystkie lekarskie obowiązki, od przeprowadzenia wywiadu, przez specjalistyczne badania do opatrzenia łapek i podania syropku na bolące brzuszki i główki naszych ..

W imieniu Organizatorów mamy zaszczyt zaprosić na IV. edycję Ogólnopolskiej Konferencji "Choroby rzadkie nie tylko w programie nauczania", która odbędzie się w poniedziałek 24 kwietnia od godziny 13:15 w Starej Sali Wykładowej w SPSK nr 2 na Pomorzanach. W trakcie Konferencji zaprezentowane zostaną rzadkie przypadki, z którymi ..

Miś pod Szpitalną Choinkę zaprasza wszystkich smakoszy do Biblioteki PUM na kiermasz ciast! Mikołajki to idealna okazja, żeby osłodzić sobie trudy nauki. :D Zapewniamy niesamowite doznania i miłą atmosferę. Kiermasz ciast  BIBLIOTEKA POMORZANY Wtorek (6.12.) od godz. 16 do 20. Środa (7.12.) od godz. 16 do 20. REKTORAT / RYBACKA  Środa (7.12.) od godz. 16 ..

*

Przypominamy, że cały czas zbieramy nakrętki dla Nikolki! Zbliża się sesja-czas wzmożonej nauki, a więc jednocześnie większej potrzeby gruntownych porządków oraz zamiatania pustyni. Jak znajdziecie na niej nakrętki, to nie wyrzucajcie ich razem z innymi odpadami, ani nawet do tych z napisem PET, ale przekażcie dla Nikoli! ..

*
*
*
*

20 maja, na ulice Szczecina, już kolejny rok z rzędu, wyjechał nietypowy tramwaj - Tramwaj Zwany Pożądaniem.  Celem tej ogólnopolskiej akcji, organizowanej dzięki wsparciu fundacji "Pozytywnie Otwarci", jest dotarcie do jak największej liczby studentów, a także innych mieszkańców miasta, oraz uświadomienie ich na temat wirusa HIV i ..

*

Dnia 10 maja członkowie Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA – Poland Oddział Szczecin w ramach projektu Dotknijmy Różnorodności spotkali się z instruktorami Fundacji Aktywnej Rehabilitacji, aby wspólnie dyskutować na temat osób niepełnosprawnych. Studenci dowiedzieli się nie tylko czym jest wspomniany FAR i na jakich zasadach działa ale ..

*

W imieniu Organizatorów mamy zaszczyt zaprosić na 3. edycję konferencji "Choroby rzadkie nie tylko w programie nauczania", która odbędzie się w poniedziałek 16 maja o godzinie 15:00 w Auli Rektoratu PUM przy ulicy Rybackiej 1 w Szczecinie. Prace przedstawiać będą studenci Naszej Uczelni zrzeszeni w Kole Chorób ..

*

13.04.2016 w Bibliotece Głównej PUM, w dość kameralnym gronie odbyło się niezwykle ciekawe spotkanie z programu "Dotknijmy różnorodności". Po dwóch wykładach teoretycznych mogliśmy poznać punkt widzenia osoby niepełnosprawnej po prostu z nią rozmawiając. Naszym gościem była niepełnosprawna od 3 lat Weronika, niezwykle otwarta i pozytywna osoba, podopieczna ..

*

Dnia 3.04 odbył się kolejny wykład z cyklu Dotknijmy Różnorodności, pt. „Kto kogo się boi”. Tym razem dotknęliśmy sfery psychicznej pacjenta niepełnosprawnego. Prelegentką była pani mgr Paulina Osuch- absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, która przybyła do nas z serca Wielkopolski, aby podzielić się swoją wiedzą. Tematyka ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Szczecin
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl